return to tranceaddict
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 
Europees Voetbal!!!!
 
kolkiewolkie
grinz gister maar es bar amsterdam hiero opgezocht en was idd good fun! nou hopen dat ze niet meteen de volgende ronde barca al tegen komen en die daadwerkelijk verslaan, want dan hoef ik minstens een week lang geen hulp te verwachten op mn afstudeerplek :p

maar goeie zaak :) dat ze door zijn, ondanks dat ik nie zon ajaxfiguur ben.
DjRV
kolkie,vriend,jij begrijpt hem ;)
Jappio
quote:
Originally posted by arjoderoon
k had kippenvel toen feijenoord de cup won.... al ben ik eigenlijk een vervent feijenoord hater omdat me pa uit rdam komt en dus feijenoord freak is... :) moet ik me eigenlijk wel tegenaf zetten maar heb gewoon genoten van dat hele feijenoord in die finale. echt top! en nu is er dus succes voor ajax en vind ik het jammer dat mensen daar over gaan lopen zeiken ipv dat ze er blij mee zijn...

(ik zat op het roma forum te kijken en er was daar een fc utrecht fan die roma aan ging moedigen omdat ajax utrecht verslagen had in de amstel cup... hoe triest kan je zijn?)


mja duidelijk voetballiefhebber jij hè??

alsof ajakkes en utrecht niet allebei nog in de amstel cup zitten :rolleyes:

Verder goeie wedstrijd van ajaks ben benieuwd of ze nog een x kunnen stunten tegen barca of man united :)
basvh
Echt vet dat ze het gehaald hebben, echt kei spannende wedstrijd!!

En iedereen zegt dat ze alleen maar gelijk spelen en geluk hebben die moeten de beelden van psv uit 88 maar eens terugkijken. Die hebben de europacup 1 gewonnen door ook bijna alleen maar gelijke spellen en nipte overwinningen.
raoel
Ik vind het opzich mooi dat Ajax door is. En dan vindt ik dat omdat het goed is voor het Nederlands voetbal.
Maar toch had ik liever gezien dat ze Ajax gister gekickt hadden.
Waarom?
Dat is een gevoel wat ik heb. Toen Ajax gister scoorde voelde ik totaal niks, geen spatje vreugde, alleen een whoho omdat die er zo lekker in zat. Toen Roma scoorde had ik zo'n yes/hoppa :D gevoel en balde mun vuistje.
Waarom?
Dat is gewoon het gevoel dat ik heb.


Overigens heb ik dat totaal niet als Feijenoord speelt. Daarvoor kan ik wel juichen, maar voor Ajax niet.




quote:
Originally posted by basvh
En iedereen zegt dat ze alleen maar gelijk spelen en geluk hebben die moeten de beelden van psv uit 88 maar eens terugkijken. Die hebben de europacup 1 gewonnen door ook bijna alleen maar gelijke spellen en nipte overwinningen.


IDD
In de kwart en halve finale speelde PSV alle 4 de wedstrijden gelijk.
Echter scoorde PSV in Bordeaux en Madrid (beide 1-1) en bleef het in eindhoven 2 keer 0-0. PSV ging dus 2 keer door op basis van het uitdoelpunt.
En dan zullen we het maar niet hebben over het werkelijk prachtige rollertje van Edward Linskens, dat tergend langzaam, maar ow zo mooi door de benen van de duikende Real goelie heen hobbelde: 1-1. :D

CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
tranceaddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion > Europe > Europe - Holland

Powered by: SEI and vB
Copyright © Jelsoft Enterprises Limited
Privacy Statement