return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Europe - Israel

Pages: [1] 2 
AFGIN - MOMENTS (melodic trance)
View this Thread in Original format
AFGIN
להאזנה:

http://www.o-zen.com/art/bands/896/music.php
Viber
סתם המלצה, תעלה את המוזיקה שלך ליוטיוב או אתרים שיותר נגישים\מוטבעים בעמוד.
uzi
הטראק צ'יזי מדי בשבילי, אבל אתה עובד יפה.
הבנייה מאוד דומה לטראק הקודם.
אתה עובד עם אותם ערכות צלילים חמודות ומיושנות.
אתה אוהב לגלות את כל ההרמוניה והנושא על ההתחלה, זה כל כך "אולד סקול" ומתוק.
ההרמוניה בסדר, אני לא מת על הקיק שלך.
הטראנס שלך יוצא מאוד שמח ומתוק, זה סיגנון יפה אבל אני אוהב מלודי-מרומם קצת יותר קשוח וחצוף.
הכניסות, היציאות, המעברים והשילובים שלך טובים בדרך כלל.
אתה עובד יפה מאוד אבל לא מבריק- סליחה על הבוטות.
הבניה בסדר, בסוף הטראק כבר טחנת יותר מדי.
זה לא להיט אבל זו עבודת-בית על-הכיפק.
אתה יודע מה אתה מזכיר לי?
את הטראק:
magica- magica
Viber
כמו שעוזי אמר, זה דיי אולדסקול ולמען האמת - אני מעדיף לשמוע את זה מאשר כול החרא(!!) שארמין ורעיו מנגנים (רעיו מלשון אנשים רעים).

אתה צריך לעבוד קצת על הסאונד,האפקטים והמקצועיות כי אפשר לשמוע שזה נעשה בתוכנה כמו פרוטי לופס (שזה בסדר, רק תעבוד על הסאונד ו"הבמה" של הסאונד).

גם אני מתעסק קצת בלעשות טראנס "של פעם" , ניראה לי שלאנשים כבר דיי נמאס מכל הסאונד המתועש של אסוט.

ועוזי: זה בכלל לא מזכיר את מג"יקה, יותר בכיוון של
The Quest - Trying to Get Out:)
AFGIN
תודה חבר'ס

אכן מילת המפתח פה היא אולד סקול או מה שנקרא פיור טראנס,

פחות דגש על אפקטים מאתגרים,בכוונה תחילה,ויותר דגש על המלודיקה,הרמוניה

טראק שידבר ללב,פחות לראש,כמו פעם

ולגבי הסאונד וכו (קיק,ערכות צלילים וכו..

המוזיקה כולה נעשית בקיובייס

אני מאמין שלכל אמן יש את הצבע שלו במוזיקה,כל אחד והדגשים שלו שהוא רוצה לתת במוזיקה

אחד מעדיף קיק כזה,השני סינט כזה,וכן הלאה,אין לזה סוף,כי בסופו של דבר האוזן בוחרת מה שהיא אוהבת

וזה למעשה הצבע שלי במוזיקה:gsmile:

,שוב תודה על הפידבקים,שמח לשמוע,ומי יודע אולי אחרי האלבום גואה טראנס שעשיתי,הפרוייקט הבא יהיה אלבום אולד סקול מלודיק טראנס

ימים יגידו

עד אז סופ"ש רגוע לכולם

:-)

ולסיום קליפ מההופעה האחרונה שלי בבלגיה

http://www.youtube.com/watch?v=IcOLnXqWhlA
Glenn-Holmes
quote:
Originally posted by Viber גם אני מתעסק קצת בלעשות טראנס "של פעם" , ניראה לי שלאנשים כבר דיי נמאס מכל הסאונד המתועש של אסוט.

הייתי חייב להביא נציגות של אדם שדווקא ממש לא נמאס לו מהסאונד המתועש של אסוט. יש המון טראנס טוב גם היום.
AFGIN
כמובן שיש המון טראנס טוב היום

בניגוד לפסיי טראנס,שלדעתי איבד את החום והאווירה,ונעשה יותר מנוכר,קשה להאזנה

ואני בגדול מגיע מהעולם של הפסיי טראנס,אמנם יותר מתחבר לסאונד גואה הישן והמלודי,

לכן מצאתי שכיום האוזן שלי יותר מתחברת לטראנס/קלאב/יורו טראנס וכו

מאשר לפסייטראנס

מאוד מתחבר לסגנון של

OCEANLAB ו ABOVE & BEYONED

מהסיבה שרוב המוזיקה שלהם ושל דומיהם היא פחות האלקטרו סטייל,מינימל,אלא הם נשארו בקו הטראנסי מלודי

סאונד חם,מרגש,

אבל כמובן אין פה יותר טוב או פחות,הכל עניין של טעם בסופו של דבר :gsmile:
benji904
quote:
Originally posted by Glenn-Holmes
הייתי חייב להביא נציגות של אדם שדווקא ממש לא נמאס לו מהסאונד המתועש של אסוט. יש המון טראנס טוב גם היום.

Of course there is, but according to some people we have hit rock bottom or some kind of doomsday in tranceland, and their favourite pastime has become throwing mud on the scene and lamenting its downfall, only valuating the old days. That is pure rubbish: Armin has been very melodic and superb lately: he and A&B (and many others for that account) can still dig up those new gems of the current stream.
Personally I find Daniel Kandi, W&W, Giuseppe Ottaviani, Cosmic Gate, Andy Blueman, Mat Zo, Activa, Alex M.O.R.P.H., Jochen Miller, Richard Durand and others very much on fire lately and representing the broad spectrum of interesting sounds as played recently on the various shows and parties. But of course, I'm just tolerant and probably too positive...:toocool: ;) :cool:
Viber
quote:
Originally posted by benji904
Of course there is, but according to some people we have hit rock bottom or some kind of doomsday in tranceland, and their favourite pastime has become throwing mud on the scene and lamenting its downfall, only valuating the old days. That is pure rubbish: Armin has been very melodic and superb lately: he and A&B (and many others for that account) can still dig up those new gems of the current stream.
Personally I find Daniel Kandi, W&W, Giuseppe Ottaviani, Cosmic Gate, Andy Blueman, Mat Zo, Activa, Alex M.O.R.P.H. and others very much on fire lately and representing the broad spectrum of interesting sounds as played recently on the various shows and parties. But of course, I'm just tolerant and probably too positive...:toocool: ;) :cool:

ב-2006 הייתי מסכים איתך, אבל עכשיו זה כבר נשמע כמו טכנאים שבמקרה עושים מוזיקה...אני לא מבין את זה, המוזיקה הזאת היא במילא לא לאודיופילים אז למה לנסות ולעשות עוד פוליש ועוד פוליש לאותו סופר-מסור מזדקן?

ויש עדיין כמה טראקים מגניבים שיוצאים אבל נמאס כבר מכל ההצפה הזאת שנשמעת אותו הדבר זה הכול.
benji904
quote:
Originally posted by Viber
ב-2006 הייתי מסכים איתך, אבל עכשיו זה כבר נשמע כמו טכנאים שבמקרה עושים מוזיקה...אני לא מבין את זה, המוזיקה הזאת היא במילא לא לאודיופילים אז למה לנסות ולעשות עוד פוליש ועוד פוליש לאותו סופר-מסור מזדקן?

ויש עדיין כמה טראקים מגניבים שיוצאים אבל נמאס כבר מכל ההצפה הזאת שנשמעת אותו הדבר זה הכול.

Fine, so pick & choose what you like, like I'm doing, that's all...I think the scene is definitely different than those nostalgic, relative more innovative days, but I still see it moving somewhere positive when regarding those artists I named (and their ilk).

Btw, is this nostalgia also for you? I'm f*cking bouncing to it right now as I'm writing!! :crazy: :tongue3
http://www.youtube.com/watch?v=Fwp7lsuMvkg

Viber
quote:
Originally posted by benji904
Fine, so pick & choose what you like, like I'm doing, that's all...I think the scene is definitely different than those nostalgic, relative more innovative days, but I still see it moving somewhere positive when regarding those artists I named (and their ilk).

Btw, is this nostalgia also for you? I'm f*cking bouncing to it right now as I'm writing!! :crazy: :tongue3
http://www.youtube.com/watch?v=Fwp7lsuMvkg

קשה לי להבין את זה, אפילו האמנים שרשמת הם אמנים שהדרדרו בשנים האחרונות לטעמי (אולי למעט מאט זוהר), כניראה שזה קולע לטעם שלך אבל מבחינתי אלה טראקים שאני שוכח דקה אחרי שאני שומע אותם וגם כשאני שומע אותם הם משמשים כמוזיקת רקע בלבד.

וניהיה יותר ויותר קשה לסנן מוזיקה שהיא טובה היום כי יש לך יותר ויותר אמנים שמסתירים את מה שטוב ומעייפים אותך - אין לי כוח לזה יותר! איפה הימים שהיה לך 24 טראקים באסוט ש-19 מהם טובים ויצירתיים? איזה כיף זה היה...

ואני במקרה לא אוהב את ריצ'י האווטין, מונוטוני מידיי בשבילי.
:)
יכול להיות שאני מתווכח פה עם מישהו עם טעם הפוך לגמרי משלי פשוט
:eek:
spooky...
benji904
quote:
Originally posted by Viber
קשה לי להבין את זה, אפילו האמנים שרשמת הם אמנים שהדרדרו בשנים האחרונות לטעמי (אולי למעט מאט זוהר), כניראה שזה קולע לטעם שלך אבל מבחינתי אלה טראקים שאני שוכח דקה אחרי שאני שומע אותם וגם כשאני שומע אותם הם משמשים כמוזיקת רקע בלבד.

וניהיה יותר ויותר קשה לסנן מוזיקה שהיא טובה היום כי יש לך יותר ויותר אמנים שמסתירים את מה שטוב ומעייפים אותך - אין לי כוח לזה יותר! איפה הימים שהיה לך 24 טראקים באסוט ש-19 מהם טובים ויצירתיים? איזה כיף זה היה...

ואני במקרה לא אוהב את ריצ'י האווטין, מונוטוני מידיי בשבילי.
:)
יכול להיות שאני מתווכח פה עם מישהו עם טעם הפוך לגמרי משלי פשוט
:eek:
spooky...

Nah, not spooky...It's always fun discussing music with interested people, even if it sometimes involves the ol' little fierce antagonizements and firy jabs... ;) :tongue2
But yeah, I guess different tastes...(but eventually I always end up churning and milking those classics on my computer and iPod as well, so don't worry...) ---> i.e. tonight: Kyau & Albert - Velvet Morning (MdG Remix), Jaimy & Kenny D - Caught Me Running (Tiesto Summerbreeze Remix), First & Andre - Widescreen :crazy: :tongue3
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 
Privacy Statement