return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Europe - Poland

Witamy Z Kanady
View this Thread in Original format
jonnystel
Czesc... moj polski jest taki jaki jest ale bede sie staral to napisac zebiscie zrozumiely.. wybieram sie do Warszawy 27 Grudnia do 13 Stycznia... czy cos bede w stanie zobaczyc? czy beda jakies wydazenia w tym czasie. bo narazie nic nie moge znalesc.. jescze jendo pytanko. jesli chodzi o sylwestra gdzie sa najlepsze imprezy ? :D Dzieki wstecznie.!
Stereoid
wiem ze w warszawie wlasnie szykuje sie ciekawy sylwester - zagra atb.
no i jeszcze we wroc³awiu w hali ludowej ale nawet nie wiem kto gra...
Ania_xox
Bardzo zasdroszcze tobie ze lecisz do naszej kochanej Polski na Sylwestra :toocool:

Te strony moga sie przydac jezeli szukasz imprezy na 31 grudnia albo wczesniej/pozniej:

http://idance.pl

www.clubtechno.pl

Moja rada: Wroclaw --> imprezy w Hali Ludowej = :eyes: :crazy: :eyespop:

Zycze szalonej imprezy!
Wszystkiego naj naj naj!!! xoxoxo
jonnystel
dziekuje slicznie za pomoc.... atb jest cancelled.. :( kurna!! i tak mi sie chcialo zobaczyc dobrego dj'a jek bede tu .. ale napewno cos wymisle. :)
goodgreef
quote:
Originally posted by Ania_xox

Moja rada: Wroclaw --> imprezy w Hali Ludowej = :eyes: :crazy: :eyespop:

naprawde? we Wroclawiu? :D Sweet!!! Dobrze wiedziec, ja jestem z Bielawy (blisko Wroclawia)... wiec nastepnym razem jak bede w Polsce to musze tam poszalec!
jonnystel
and of course.. since i DIDNT KNOW ABOUT IT hehe i missed ing ronski, kyau vs albert and marco v in wroclaw:(:( UGHHHHH i honestly sat at home and did nothing for new yrs hehe.. oh well... hopefully ill find another good jam..
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE

Privacy Statement