return to tranceaddict
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 
De Offtopic Thread #5
 
FCB_Fanatic
net terug van een verjaardagsfeestje van twee vriendinnen. Goed gegeten (pasta's) en ook goed gedronken (witte wijn en jup) en ondertussen ook de nodige fun gehad.

Negatieve noot was wel dat toen ik wilde vertrekken bleek dat mijne fiets was gestolen. Dat begint dus een serieuze gewoonte te worden voor mij ... eikels :whip:
FenixStyle
quote:
De Belgische fans krijgen eindelijk meer informatie over de Belgische iPhone 3G: vanaf 11 juli om 00:01 uur is de iPhone 3G in Brussel te koop. Tijdens een persbijeenkomst meldde Mobistar’s CEO Benoit Scheen dat de iPhone in België zonder verplichte iPhone-abonnementen en simlock aangeboden zal worden. De eerste weken zullen er weinig toestellen beschikbaar zijn, pas later is er voldoende voorraad. De iPhone 3G is als los simlockvrij toestel te koop voor €525 voor het 8GB-model en €615 voor het 16GB-model. Daarnaast komen er 4 abonnementen (waaronder één zakelijk iPhone-abonnement). Het goedkoopste abonnement kost €30 en omvat 3 uur belminuten, 300 SMS-berichten en 200 MB dataverkeer.

De twee andere abonnementen voor consumenten kosten 45 en 65 euro per maand op voorwaarde dat je een abonnement van 24 maanden afsluit. Alle abonnementen op een rijtje:

* €30: 3 uur beltijd, 300 SMS-jes, 200 MB dataverkeer
* €45: 6 uur beltijd, 600 SMS-jes, 500 MB dataverkeer
* €60: 9 uur beltijd, 900 SMS-jes, 1 GB dataverkeer

Het speciale zakelijke abonnement (Business) bevat 1 uur (?) beltijd, geen SMS-berichten en 1 GB dataverkeer.

De iPhone 3G zal te koop zijn in de Mobistar Shops en bij 28 Apple Premium Resellers. Daarnaast kun je de iPhone 3G ook online via Mobistar.be kopen. De iPhone zal in de verschillende Mobistar Shops in België op 11 juli vanaf 10:00 uur te koop zijn. Hoeveel er beschikbaar zullen zijn wil Scheen niet zeggen, maar tijdens de avondopenstelling in Brussel zullen er 250 stuks beschikbaar zijn. Er geldt een maximum van één iPhone 3G per klant.

Er was al een paar weken bekend dat Mobistar de iPhone-operator zou worden, maar Belgische wetgeving hield een vroegtijdige aankondiging tegen. De persbijeenkomst die op 4 juli was gepland, werd afgelast omdat nog niet alle details waren uitgewerkt. “Waarschijnlijk had het uitstel te maken met de strenge Belgische wetgeving over de koppelverkoop”, zei Europees parlementslid Saïd El Khadraoui, die begin dit jaar al vragen stelde over de iPhone-verkoop. “Mobistar moet ervoor zorgen dat kopers hun toestel ook met een andere operator kunnen gebruiken. Ze moeten dus ook met een sim-kaart van Proximus of Base kunnen bellen”, zo valt te lezen in de Gazet van Antwerpen. De Federale Overheidsdienst Economie in België is van plan het businessmodel van de Apple iPhone te onderzoeken.


Jeuj, in zowat elk land is em ook goedkoop te krijgen mits ge intekent voor een abonnement. (zo krijgt ge hem in Nederland al mee voor 1 euro, met een abonnement van 24 maanden aan 45 euro)
Maar aangezien Mobistar dat bij ons niet mag, mogen wij dus lekker extra veel gaan neerdokken. Langleve ons Belgenlandje :rolleyes:
djcresto
quote:
Originally posted by FenixStyle
Jeuj, in zowat elk land is em ook goedkoop te krijgen mits ge intekent voor een abonnement. (zo krijgt ge hem in Nederland al mee voor 1 euro, met een abonnement van 24 maanden aan 45 euro)
Maar aangezien Mobistar dat bij ons niet mag, mogen wij dus lekker extra veel gaan neerdokken. Langleve ons Belgenlandje :rolleyes:


Wees content dat we beschermd zijn tegen koppelverkoop. Prijzen zijn wel belachelijk duur vgl met andere landen.
FenixStyle
quote:
Originally posted by djcresto
Wees content dat we beschermd zijn tegen koppelverkoop. Prijzen zijn wel belachelijk duur vgl met andere landen.


Op het nieuws daarnet zeiden ze dat Van Quickenborne na heel het gedoe rond de iPhone, toch ging bekijken om die wet op koppelverkoop af te schaffen of alvast aan te passen.
djcresto
quote:
Originally posted by FenixStyle
Op het nieuws daarnet zeiden ze dat Van Quickenborne na heel het gedoe rond de iPhone, toch ging bekijken om die wet op koppelverkoop af te schaffen of alvast aan te passen.


De wet afschaffen zou veel negatieve gevolgen kunnen hebben voor de consument. Geen vrijheid meer. In het specifieke geval van de iphone draait het natuurlijk in het nadeel van de kostprijs uit.

Weet trouwens dat de kostprijs voor het produceren van de iphone rond de 400 dollar ligt als ik mij niet vergis (check zdnet.be voor details). In al de andere landen verkopen de providers hen met verlies om dan dure abonnementen te kunnen verkopen.

Het lijkt me alleszins wel een fantastisch toestel maar voor deze prijs zullen er net als ik velen moeten passen of velen zich in de schulden steken.

CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
tranceaddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion > Europe > Europe - Belgium

Powered by: SEI and vB
Copyright © Jelsoft Enterprises Limited
Privacy Statement