| Henkie_henk |
| quote: | Originally posted by ScuL - Vlotte entree, afgezien van de bonnen :)
- Trein op de heenreis perfect geregeld :D
|
whehe.. ja voor ons gedeelte vant groepje wel.. maar ware nog andre gaste bij.. en die hadde over terugreis 3 uur gedaan ofzo haha.. Ow das niet grappig in de kouw staan.. als men thuis alweer aan de bier zaten en de jointjes gerold werden.
en sja dat kai er nie was ;).. K was er ook niet.. k snap t wel van em.. Neej maar die kan je vast nog wel keer checke in index ofzo.. Dana komt trouwens vaak op vrijdags in apeldoorn.. das fijn..
enne gek.. er waren wel veel boeren.. maar vooral vooraan toch echt de mensen die ook andere kleren hebben naast een trui.. En k heb daar ook echt wel genoeg gezien.. van de sexy meidjes yum yum..
hey als je die cow-girls heb gezien... (wie niet ;) heb je dan ook die politiemiesjes gezien.. whaha die gingen nog zoenen met elkaar in de lounge.. echt vervelend.
ow ja je moet warmduscher-hardcore_will_never_die__derb_remix-mtc.mp3 hebben |
|
|