return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Europe - Israel

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
שאלה למר גלן הולמס
View this Thread in Original format
evolverx
שלום לך מר DJ!!

רציתי לדעת איפה אני יכול למצוא מסיבות\או סתם מקומות לשבת,שמשמיעים פרוגרסיב טראנס או האוס,בסגנון ארמין,מרקוס,אבוב אנד ביונד וכאלה,האם יש בכלל מקומות בארץ שניתן לשמוע או לרקוד לצליליה של אחד מהסגנונות שהזכרתי??

ואני לא מדבר על משהו בסגנון נקסט הרווי במיטב ערסיי ישראל,אלא מקום והפקה שמכבדת את עצמה.....

בזמנך החופשי....

תודה.
YuVaL
למר איש חדש בפורום

אני לא גלן הולמס.. גם לא שרלוק.. אבל אני יודע שיש את הליין של הבלונדי.. שמנגנים שם אלקטרו האוס וכל שאר הירקות
לגבי סטייל ארמין ומרקוס.. אני אישית לא מכיר ליינים שמנגנים מוסיקה בסגנון הזה..
מה שכן אני יודע.. שהפנטסטיק ווקס אמור לחזור עוד מעט.. שזה אמור להיות משו בסגנון
Meltdown
ליין הבלונדי נסגר
Glenn-Holmes
quote:
Originally posted by evolverx
שלום לך מר DJ!!

רציתי לדעת איפה אני יכול למצוא מסיבות\או סתם מקומות לשבת,שמשמיעים פרוגרסיב טראנס או האוס,בסגנון ארמין,מרקוס,אבוב אנד ביונד וכאלה,האם יש בכלל מקומות בארץ שניתן לשמוע או לרקוד לצליליה של אחד מהסגנונות שהזכרתי??

ואני לא מדבר על משהו בסגנון נקסט הרווי במיטב ערסיי ישראל,אלא מקום והפקה שמכבדת את עצמה.....

בזמנך החופשי....

תודה.

השמות הנ"ל שהבאת מייצגים סגנונות שהם בגדר חלום כיום בארצנו הקטנטונת
אני לא הייתי ממהר להשמיץ את נקסט הבעיה העיקרית היתה שהם היחידים שמביאים את המוזיקה הזו (וגם הם לא עשו את זה על בסיס קבוע) הפנטסטיק ווקס זה ממש לא התשובה...אולי המקסים בימי חמישי זה הדבר הכי קרוב שאפשר למצוא למרקוס שולץ...(ועדיין לא כזה קרוב..) הייתי ממליץ לך לבקר שם פעם אחת ולראות אם ימצא חן בעיניך...(המועדון ממוקם מול דיזנגוף סנטר + ימי חמישי עד 12 וחצי כניסה חינם)
Dj Alex (ISR)
אני מציע שכל חברי הפורום יתאספו ויפתחו ליין?
שסופסוף ישמיע מוסיקה נורמלית ועם סלקציה נורמלית?
Glenn-Holmes
quote:
Originally posted by Dj Alex (ISR)
אני מציע שכל חברי הפורום יתאספו ויפתחו ליין?
שסופסוף ישמיע מוסיקה נורמלית ועם סלקציה נורמלית?

יגיעו 4 אנשים...
תחשוב על משהו אחר
Dj Alex (ISR)
quote:
Originally posted by Glenn-Holmes
יגיעו 4 אנשים...
תחשוב על משהו אחר

למה לא, מבחינת תקציב אפשר להסתדר..
מבחינת אנשים גם אפשר, נניח הפורום פה.. כמה אנחנו פעילים.. 20 אנשים..
ועוד כל אחד יביא תחברים שלו.. כבר 60 .. עם מוניטין טוב ופרסום יתחילו לבוא אנשים ברמה.
ואחרי זה נביא את שולץ וארמין לארץ.. נעשה פה סניף של קרים אמנזיה בת"א.. ואז נארח פה את TIC.. וטוב שאני לא נסחף. :toothless
Segev
שמע ישר לפסול זה לא טוב מצד שני גם לא להסחף ע=אבל כמה כבר חברים יש שיבואו לכאלה מסיבות?
Dj Alex (ISR)
quote:
Originally posted by Segev
שמע ישר לפסול זה לא טוב מצד שני גם לא להסחף ע=אבל כמה כבר חברים יש שיבואו לכאלה מסיבות?

אפשר בהחלט לארגן מקום לפורום שלנו ועוד קצת בשביל כמה אנשים שרוצים לבוא ומבינים מהחיים שלהם.. אפשר לארגן אחלה מסיבות..
כל פעם DJ אחר מהפורום.. הכל עניין של רצון והשקעה..
yahel222
ממש לא
לא כזה קל להפיק אירוע - בטח שלא ליין.....

בלי לפגוע - למה שיבואו אנשים איכותיים

לא משנה כבר
הסצינה שהיתה פה בשנות ה-90 עד שנת 2000 מתה
היום זה סצינת השמעונים !!!

כל מקום הראפ המעפן הזה

פעם היו מקומות אלמותיים

עשו לאחרונה נסיון לפתוח כזה מקום באווירה של פעם - הברקפסט קלאב בת"א
בהתחלה זה היה יעני סודי ורק מפה לאוזן
אבל לא עברו כמה שבועות וכבר המקום מלא ערסים ועברינים וואנאביז...

עד לפני 5 שנים הם היו כלואים במועדוני מזרחית שלהם
אבל מהאינתיפאדה והמיתון - התחילו להפסיד כסף
אז התחילו לייחצן דרומית לת"א
וזהו...אי אפשר ללכת אחורה

הסצינה רבותי - מתה

אז למה שאתה תצליח להריץ ליין טוב ???
ואגב המוזיקה שרוב חברי הפורום אוהבים גם מאד מתקשרת לאותם שמעונים...

אולי אם תלך קצת לכיוון הטק-האוס או להבדיל ליותר פאנק/גרוב תוכל להביא קהל איכותי.
עם ארמין זה מאד קשה

m0sh
אם כוסיות היו שומעות את המוזיקה הזאת
אז היינו יכולים לעשות משהו
אבל זה לא ככה בארץ

באנגליה נגיד יש מלא כוסיות ששומעות
hard house
וכל החרא האנגלי הזה
וגם יש מלא כוסיות ששומעות ראפ
Sm0keMachine
מר evolverx
אם אינך צעיר מידי, אני לא רואה בעיה שתכנס למסיבות איכותיות כמו באומן, מקסים, ווקס (כשיחזור)..אמנם לא תשמע שם מוזיקת טראנס..אבל תשמע הרבה מוזיקת האוס אנרגטית שהיא לא פחות מענגת את האוזניים ואולי תתחיל בכלל לשמוע את זה יותר...שזה גם מומלץ מאוד :)

בכל מקרה...
אני מסכים שהסצנה באמת במצב על הפנים..
שימו לב שכל ההפקות הכי מושקעות, והמועדונים החי חזקים שייכים בעצם למסיבות של גייז.. בעצם אין ממש קהל של המוזיקה האלקטרונית, חוץ מהפורומים האלה ועוד אנשים בודדים שאני רואה במועדונים..אין הרבה אנשים איכותיים ממש שבאים ומקשיבים למוזיקה..

כנראה בגלל זה נסגר הליין של נקסט..כי פשוט אין קהל בארץ..
וגם.. עוד עובדה קשה היא שכשאנשים יוצאים אז הם מחפשים להגיע לבנות איכשהו.. כי אחרי הכל אם אתה כל יום יוצא למועדון ורוקד לך להנאתך למוזיקה שאתה אוהב, הסיכויים שלך למצוא בת זוג קלושים מאוד.. מה גם שהבנות במסיבות האלו הן המיץ של הקקי בד"כ :D
כך שהרבה אנשים בוחרים לצאת לפאבים, ולנסות להכיר שם..ובפאבים האלה משמיעים מוזיקה ידידותית לבנות ארצנו, שזה שירים של גאנז אנד רוזס, היהודים וכו'......
ובנוסף לכך, בכלל יש לנו מדינה לא כזאת מרובת אוכלוסיה אחרי הכל גם להרבה אנשים אין את הכסף לצאת כל שבוע למועדון ולשלם את הכניסה יחד עם השתיה וכל הנלווה..
אז זה מצב בעייתי!
:confused:

ובקשר לאנגליה...
הבנתי שעכשיו מה שבמיינסטרים שם זה כל הדאנס סטייל לאסגו..
ולא ראפ וכל החרטה הזה...
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
Privacy Statement