return to tranceaddict tranceaddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Europe - Israel

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
שאלה למר גלן הולמס (pg. 3)
View this Thread in Original format
Scorchio
quote:
Originally posted by Glenn-Holmes
השאלה היא האם אנחנו רוצים שהסצינה תחזור רק כדי שנוכל לחזור לימי
התמימות שלנו כשנמצא את עצמנו רוקדים ליד גזען כמוך ונהנים מזה...

מוזר שרק אני שמתי לב לפוסט המלוכלך מאוד שלך

תרשה לי להגיד שזה מגעיל!

אתה צודק הסצינה מתה
חבל שהגזענות עדיין חיה ובועטת יותר מתמיד

אילן כמה שזה פוגע בך דותן צודק לא ב-100 אלא ב-1000000000000 אחוז.
וזאת מסיבה פשוטה,
פעם בתל אביב היו פועלים 4-5 מועדוני ענק:
אלנבי 58, פאצ'ה, אוקטופוס, זום, האנגר.
וזה עוד בלי האומן 17 הירושלמי.
כל חמישי שישי היה איזה טופ די'גיי בארץ בכמה מועדונים.
פעם בערב חמישי אחד היו פה דיפ דיש בפאצ'ה וסאשה באוקטופוס, כן חברים לא מדובר על איביזה, זאת הייתה תל אביב של 2001.
במועדונים האלה הייתם שומעים רק מוזיקת האוס או טראנס בלבד והאנשים שהיו מגיעים היו אנשים איכותיים בלבד, לא ערסים כי ערסים פשוט לא הכירו את המוזיקה הזאת אז והיו תקועים בטראנס הדרדרסים, שמות כמו ג'ון דיגוויד לא אמרו להם כלום.
עם הזמן ובגלל עיריית תל אביב נסגרו המועדונים הללו והמסחרה התחילה להכנס למועדונים הנותרים, מסחרה = ערסים, והיום כל מועדון ממוצע שורץ בהם.
לאט לאט הקהל התחיל להתערבב במועדונים והקהל שהיה רגיל למועדונים של פעם פשוט מיצה את זה והחליט לחתוך.
כמה שאתה אומר שזאת תגובה גזענית, זה נכון, אני הולך לאומן 17 בתל אביב המון ואין שבוע שלא רואים איזה מריבה בחוץ או איזה איום על דקירה או הרג או משהו.
דברים כאלה הורסים את המסיבה ואין פלא שהקהל היפה והאיכותי לא רוצה להגיע.
מעבר לכך המסיבות שכבר יש, חסרות כל אווירה בגלל שפעם בכל המסיבות האנשים היו לוקחים אקסטות ואקסטות כידוע זה סם שמשמח ומרומם רוח, שלא תחשבו שכל מי שבא לאיביזה הוא איזה פורומיסט כמונו שיודע לזהות בדיוק מתי הדיג'יי ממקסס ואיזה טראק הוא שם, הקהל שם 90 אחוז דלוק ולכן האווירה במסיבות היא כל כך טובה אילן ואתה ראית את זה במו עינייך.
פעם האקסטות שלטו במועדונים בארץ והמסיבות כאן התקרבו לגן עדן.
מעבר לזה, רוב המסיבות בעבר היו מנגנות טראנס, ישראל הייתה שם חזק מאוד ביורו טראנס וגם ההאוס של 2000-2001 היה יותר טראנסי, טראנס כידוע זאת מוזיקה שמחה ומרימה ואין בעיה להקפיץ איתה 4000 איש במועדון.
היום הסם ששולט במועדונים הוא קוק, וקוק זה סם שמדכא, תוסיפו לזה את העובדה שבמועדון הכי גדול בארץ היום (האומן 17) מנגנים רק אסיד, טקנו ואלקטרו שזה נחשב לסגנון לא כל כך שמח, ותקבלו תוצאה שאומרת שיש לנו מסיבה מלאה בערסים וללא אווירה כלל.

עצוב, אבל נכון.

נותר רק לחלום על הטיול השנתי לאיביזה.
TTman
quote:
Originally posted by Scorchio
וזאת מסיבה פשוטה,
פעם בערב חמישי אחד היו פה דיפ דיש בפאצ'ה וסאשה באוקטופוס, כן חברים לא מדובר על איביזה, זאת הייתה תל אביב של 2001.
במועדונים האלה הייתם שומעים רק מוזיקת האוס או טראנס בלבד והאנשים שהיו מגיעים היו אנשים איכותיים בלבד, לא ערסים כי ערסים פשוט לא הכירו את המוזיקה הזאת אז והיו תקועים בטראנס הדרדרסים, שמות כמו ג'ון דיגוויד לא אמרו להם כלום.
עם הזמן ובגלל עיריית תל אביב נסגרו המועדונים הללו והמסחרה התחילה להכנס למועדונים הנותרים, מסחרה = ערסים, והיום כל מועדון ממוצע שורץ בהם.
לאט לאט הקהל התחיל להתערבב במועדונים והקהל שהיה רגיל למועדונים של פעם פשוט מיצה את זה והחליט לחתוך.
כמה שאתה אומר שזאת תגובה גזענית, זה נכון, אני הולך לאומן 17 בתל אביב המון ואין שבוע שלא רואים איזה מריבה בחוץ או איזה איום על דקירה או הרג או משהו.
מעבר לכך המסיבות שכבר יש, חסרות כל אווירה בגלל שפעם בכל המסיבות האנשים היו לוקחים אקסטות ואקסטות כידוע זה סם שמשמח ומרומם רוח, שלא תחשבו שכל מי שבא לאיביזה הוא איזה פורומיסט כמונו שיודע לזהות בדיוק מתי הדיג'יי ממקסס ואיזה טראק הוא שם, הקהל שם 90 אחוז דלוק ולכן האווירה במסיבות היא כל כך טובה אילן ואתה ראית את זה במו עינייך.
מעבר לזה, רוב המסיבות בעבר היו מנגנות טראנס, ישראל הייתה שם חזק מאוד ביורו טראנס וגם ההאוס של 2000-2001 היה יותר טראנסי, טראנס כידוע זאת מוזיקה שמחה ומרימה ואין בעיה להקפיץ איתה 4000 איש במועדון.
היום הסם ששולט במועדונים הוא קוק, וקוק זה סם שמדכא, תוסיפו לזה את העובדה שבמועדון הכי גדול בארץ היום (האומן 17) מנגנים רק אסיד, טקנו ואלקטרו שזה נחשב לסגנון לא כל כך שמח, ותקבלו תוצאה שאומרת שיש לנו מסיבה מלאה בערסים וללא אווירה כלל.

עצוב, אבל נכון.

כמה עצוב שההורים שלי לא עשו אותי כמה שנים יותר מוקדם..
בשנת 2000-2001 הייתי בן 16, ופשוט לא היתה לי אפשרות להכנס למסיבות האלה וגם לא ידעתי מזה המסיבות האלה בכלל..

כולי תקווה שהמצב יחזור להיות כמו פעם, למרות שקשה להאמין..

ואילן, למה כל פעם שמדברים על ערסים ועל המצב העגום במסיבות, שיש דקירות ומכות, אתה ישר אומר שזו גזענות
תבין, לא כולם פה גזענים, אין לי בעיה עם ערסים, יש לי בעיה עם ההתנהגות שלהם ועם משחקי הכבוד שלהם..
כל אחד חושב שהוא גבר בגלל שהוא הולך מכות, וזה פשוט גועל נפש..
אני מכיר אנשים שהם מזרחיים ואני לא אומר עליהם שהם ערסים כי הם פשוט לא מתנהגים כמו ערסים..

ותאמינו לי שיש מספיק אשכנזים שמתנהגים כמו ערסים וגם עליהם אני אומר שהם ערסים.

אילן, אתה צריך להבין שכשמישהו אומר על מישהו שהוא ערס זה לא בהכרח בגלל צבע העור שלו, אלה בגלל ההתנהגות שלו הדיבור שלו..

נקווה שהמצב רק ילך וישתפר בעתיד..
Dj Alex (ISR)
צודקים שניכם, מסכים איתכם בהחלט..
אבל עדיין, כל עוד אנשים יעריצו את עופר ניסים ויבואו לניצנים רק בשביל להקשיב לסט שהוא הקליט בבית ולא לטיאסטו.. אין פה כלום.
TTman
quote:
Originally posted by Dj Alex (ISR)
צודקים שניכם, מסכים איתכם בהחלט..
אבל עדיין, כל עוד אנשים יעריצו את עופר ניסים ויבואו לניצנים רק בשביל להקשיב לסט שהוא הקליט בבית ולא לטיאסטו.. אין פה כלום.

מבחינתי ההומו הזה בכלל לא דיג'יי ואין לו מושג מזה דיג'יי..
ואם כל הכבוד זה לא הוא שיוצר את המוזיקה הזו אלה הסאונדמן שלו.. וגם את הסטים שהוא מנגן זה הסאונדמן מכין לו אותם..

אין לו מושג מה צריך לעשות עם קומפקטים, מיקסר ופטיפונים..
m0sh
צח היום כל הדיג'אים הכי טובים
מה לעשות מסחריים
איך שלא תראה את זה
טייסטו
פול ואן דייק
ארמין

לפני הרבה שנים שבאו לפה אז הם לא היו כאלה מפורסמים ואז וואללה היה סצנה טובה
אבל אם תביא אותם היום זה לא ילך
Shahar
quote:
Originally posted by m0sh
וכולכם
מה לעשות
המוזיקה הזאת לא בסצנה הישראלית וגם אף פעם לא הייתה

כי בהולנד גרמניה ואנגליה
המוזיקה הזאת היא מיין סטרים.

אז בוא תשמע משהו
בדיוק היום דברתי עם
Ernesto
מ
Ernesto vs Bastian
והוא אמר לי שבהולנד האהוס משתלט..לצערנו...ורק בקיץ יש מסיבות גדולות ואין הרבה מועדונים כבר כמו פעם

quote:
Originally posted by Scorchio
וזאת מסיבה פשוטה,

עצוב, אבל נכון.

מזה החרטות האלה מה נהיית לי גזען עכשיו?
נכון העיריה הרסה את חיי הלילה
אבל מזה החרטות האלה "ערסים" בגלל שבנאדם יריב איתך לא תבוא למסיבה?
בוא תשמע דוגמא ותקחו אותה לצומת הלב שלכם כולכם
לפני שנתיים הייתי בקשר עם מישהי שהיה לה חבר ועמדה להפרד ממנו
הוא ידע שאני רוצה אותה והייתי בא אליה לתוך השכונה ושמתי עליו אלף זין למה ידעתי שאני והיא רוצים אחד תשני ועל הזין שלי מה שיהיה אם אני בא לשכונה שלו (בסוף תפסתי אותו במסיבה שטייסטו ניגן בגני התערוכה והוא לחץ לי יד כמו גבר ולא הוציא מילה לא במקום אפילו שהוא היה עם אנשים)

בקיצור מה שאני בא להגיד שאם אנשים אוהבים משו הם יעשו בשבילו הכל
אז די עם החרטות האלה "ערסים" למה אנשים שאתה קורא להם ככה רק עושים שמח לא כמו האנשים פה שכל היום בוכים שהמסיבות גרועות
ווואלה אני מאחל לכולם פה להיות כמוהם
הלוואי שתשיגו בחורות כמו שהאנשים שאתם מזלזלים בהם משיגים
אבל זה לא יקרה למה חוץ מלדעת קצת שמות של דיג'יים אף אחד פה לא באמת מגיע לרמה שלהם

נקווה שהבנתם תכוונה
yahel222
שמע אחי אני לא גזען בקשר לעדה.
כל החברים שלי הם עיראקים/טריפוליטאים וכו'
היתה לי חברה עירקית וחברה תימניה !!! כן כן תימניה

אז לא מעניין אותי העדה

ואם מישהו אשכנזי מתנהג כמו ערס אז אני ישנא אותו
על דברים הכי קטנים - שאבא שלי מצפצף ברמזור כי כבר שניה ירוק ולא נסעו אני רב איתו ! כי זה מגעיל

וכן לגבי ערסים אני גזען - אני שונא אנשים שרבים על שטות
שעוברים ליד מישהו ונתקלים בטעות ואז רבים איתו
שמסתובבים עם סכינים ומחבטים באוטו

וכיום זה הקהל בסצינה
דווקא האומן משתדל להביא פה ושם דיג'יים לא רעים בכלל - כמו שמוש אמר לא כאלה מפורסמים אלא קצת פחותhttp://www.layla.co.il/newLayla/art...860§ionID=1
תקראו את הכתבה הנ"ל ותבינו למה אני מתכוון
וכמו שרשום שם - הקהל פשוט לא זה......רע
וכן פעם היו זמנים שבאו כמה דיג'יים ענקיים והתחרו ביניהם בתוך ת"א
לדעתי זה היו דיפ דיש וגרין וולווט לא סאשה אבל זה לא באמת משנה

פשוט תבין איזה יפה היה

והיום זה לא ככה מהרבה סיבות....

אני לא כ"כ בטוח לגבי האקסטה/קוק...לדעתי זה די קהל שונה לכל סם
וזה בטח לא מה שהרס את הסצינה

ואגב גם אני הייתי אז בן 16-17
טוב שיש אח גדול עם חברים.....:eyespop:
Shahar
quote:
Originally posted by yahel222
וכן לגבי ערסים אני גזען - אני שונא אנשים שרבים על שטות
שעוברים ליד מישהו ונתקלים בטעות ואז רבים איתו
שמסתובבים עם סכינים ומחבטים באוטו

חלאס חפרתם עם זה
אמרתי לכמה אנשים פה
נתקעת במישו תגיד סליחה אפחד לא יגיד לך מילה
נכון וואלה שבנאדם נתקע בי ולא אומר סליחה זה מדליק אותי מה לעשות
Sm0keMachine
אלו היו סאשה ודיפ דיש
Black Dragon
אהממ אהממ...אפשר להדחף לכם? :)

קודם כל ליין הבלונדי נסגר...מה שנותר זה האומן ימי חמישי והאפטרים של הווקס
האפטרים של הווקס ממשיכים עד סוף נובמבר אז אל תפספסו את המסיבות האחרונות

מה שכן יש גם את הליין החדש בזמיר..בשם
FAKE
שגילי חברנו או לפחות של חלקנו היחצן שם.

אמממ... מה עוד כבר זרקתם פה..
אה.. שמעונים ששומעים ארמין?
שמעונים כבר יש בכל הארץ אני בטוח שגם במסיבות סלסה

באמת חסר מסיבות טובות בארץ והמועדונים דועכים לאט לאט מה שכן באמצע שנה הבאה כבר הכל יחזור למיטב..

אגב לידיעתכם ליין הפנטסטיק ווקס יחזור רק באיזור אפריל -מאי והוא יתקיים במועדון הדום - המחודש.

בקשר להולנד שחר.. האוס תמיד הלך שם טוב מה שכן גם אצלהם שפעת הראפ נתפסה שם שזה מבאס.
לפחות יש להם עדיין סצינה לקלאב ופרוגרסיב טראנס.

אני כמו צח מחכה לטיול השנתי :)
הפעם נארגן כמה אירועים בתקופה ארוכה..
חוזר להולנד שוב זה בטוח אבל כמובן גם לא אשכח את איביזה..
:)

TTman
quote:
Originally posted by Shahar
מזה החרטות האלה מה נהיית לי גזען עכשיו?
נכון העיריה הרסה את חיי הלילה
אבל מזה החרטות האלה "ערסים" בגלל שבנאדם יריב איתך לא תבוא למסיבה?
בוא תשמע דוגמא ותקחו אותה לצומת הלב שלכם כולכם
לפני שנתיים הייתי בקשר עם מישהי שהיה לה חבר ועמדה להפרד ממנו
הוא ידע שאני רוצה אותה והייתי בא אליה לתוך השכונה ושמתי עליו אלף זין למה ידעתי שאני והיא רוצים אחד תשני ועל הזין שלי מה שיהיה אם אני בא לשכונה שלו (בסוף תפסתי אותו במסיבה שטייסטו ניגן בגני התערוכה והוא לחץ לי יד כמו גבר ולא הוציא מילה לא במקום אפילו שהוא היה עם אנשים)

בקיצור מה שאני בא להגיד שאם אנשים אוהבים משו הם יעשו בשבילו הכל
אז די עם החרטות האלה "ערסים" למה אנשים שאתה קורא להם ככה רק עושים שמח לא כמו האנשים פה שכל היום בוכים שהמסיבות גרועות
ווואלה אני מאחל לכולם פה להיות כמוהם
הלוואי שתשיגו בחורות כמו שהאנשים שאתם מזלזלים בהם משיגים
אבל זה לא יקרה למה חוץ מלדעת קצת שמות של דיג'יים אף אחד פה לא באמת מגיע לרמה שלהם

נקווה שהבנתם תכוונה

תגיד לי.. אצל קב"ן כבר ביקרת???

מה כל החרא הזה שכתבת פה, לא חבל על הזמן שלך לכתוב את השטויות האלה???
ותפסיק לדבר כמו איזה עבריין..
ומה קשור שהם משיגים פי אלף יותר בנות??
בואנה אתה ממש ילד מסכן!!!
כל מה שכתבת פה ממש הצחיק אותי, אז אם אתה יכול לכתוב עוד בדיחות כאלה אז בכיף..
ותודה על האיחולים להיות כמוהם, אבל אני ממש מסרב.. כי זה חרא של אנשים מה השאיפות שלהם בחיים?? שתהיה לכם חברה כוסית בשביל להסתובב ולעשות פוזות???
ונכון הם עושים שמח, הם הולכים מכות ובשבילם זה ממש שמחה..
תסביר לי איך כל פעם שיש מכות, אז ערסים מעורבים??
למהההה???
תסביר לי???
ואל תכתוב לי שהם משיגים בנות!!!
כי זה אחד הדברים הכי טיפשיים ששמעתי
Koby
quote:
Originally posted by Shahar
נכון וואלה שבנאדם נתקע בי ולא אומר סליחה זה מדליק אותי מה לעשות

מה לעשות כפרעע?
קודם כל תחשוב...אתה לא אדם קדמון נכון?
נראה לי ממש עלוב שאתה מזלזל באנשים מהפורום כשאתה בעצם אחד מהם ומהלל את הערסים(נראה לי שאתה אחד גם מהם)..הבנות שהם משיגים? פרחווות בדיוק כמוהם..בחורה שמכבדת את עצמה לא תיצא עם בבון נכון?..והשמחה שלהם(לא כולל שירי דיכאון) היא אחלה..רק כשזה לא בא על חשבון אחרים..
אפשר לחפור על זה עוד שנה ולא יצא מזה כלום כי כל אחד ישאר בדעה שלו..
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
Privacy Statement