| djcresto |
| quote: | Originally posted by Icone
Bij mij is't allemaal begonnen met de Serious Beats en Solid Sounds series anno 1995-1996... Maar toen kocht ik ook nog veel spullen die nog ouder waren, van begin jaren '90. Eén van de oudste cd's da ik heb is dan bvb Serious Beats 9 (1993).
En altijd alles wa ik leuk vond opnemen van RGR om later te gaan zoeken op CD'kes in de Free Record Shop of Audiogalaxy (stoute ik) ;-)
Sedert dien vanalles gekocht, waaronder heel veel van de Trancemaster, World Of Trance, XTC Trax, Bonza Trance Progressive en andere series... Tot eigenlijk zo'n 3 jaar terug, dan is mijn aandacht van de huidige trance STERK beginnen afzwakken.
Momenteel koop ik slechts nu en dan eens iets... Meestal zoek ik het wel eerst op om te zien of het de moeite is, anders (en spijtig genoeg nu meestal): prullebak. |
audiogalaxy da is al een recent verleden he, eerst was er nog napster :toothless |
|
|