|
|
| FredNova |
Dit is off-topic, maar misschien kan ik hierbij wel iemand helpen...
IP Globalnet Contact Center (Zaventem / Leuven / Hasselt)
Door de groei van ons bedrijf zoeken wij voor een aantal projecten nog heel wat volk....
Wij zijn marktleider in België en kunnen je jobzekerheid bieden in deze slechtere economische tijden. Als er iemand interesse heeft, stuur me dan je CV en vermeld mijn naam erin (Frederik Lenaerts).
Mailen naar: flenaerts@ipglobalnet.com
--------------------------------------------------------------------------------
Call Center Agent Klantendienst Mobiele Telefonie
De job : je bent de eerste schakel in de communicatie met de klanten van de grootste gsm-operator van het land; je geeft informatie en raad aan klanten; je verleent hulp in het kader van speciale projecten of acties waarbij je eigen creatieve inbreng gewaardeerd wordt
Jij : je weet dat klantvriendelijkheid je eerste prioriteit moet zijn in dit soort jobs; je hebt naast je moedertaal een vlotte kennis van Frans en Engels; je kan vlot om met de pc , je hebt affiniteit met telecommunicatie en kent datatoepassingen als SMS en MMS; je bent snel, efficiënt en een echte teamspeler; je bent stressbestendig en kan verschillende taken simultaan verwerken. Je bent bereid te werken in een flexibel uurrooster aangezien ons call center 7 dagen op 7 bereikbaar is. Dat betekent dat je af en toe op een avond of in een weekend werkt
Aanbod : deze job biedt je een bediendencontract van onbepaalde duur; een interessant loon met extra legale voordelen (maaltijdcheques, hospitalisatie- en groepsverzekering) na de proefperiode. Je krijgt interne en externe opleidingen en komt terecht in een geheel nieuw opgebouwd call center te Zaventem
--------------------------------------------------------------------------------
3 Supervisoren inbound te Zaventem
De job : je staat in voor het aansturen van een team inbound agenten waar we de klanten van de grootste gsm-operator van ons land helpen en adviseren; je coacht, helpt en leidt je teamleden om zo de dienstverlening te optimaliseren
Jij : je spreekt vlot Nederlands en Frans, kennis van Engels is een pluspunt; je kan verschillende taken tegelijk aan en kan autonoom werken; je hebt al ervaring in een customer service omgeving; MS office kent geen geheimen voor je en je bent goed in het afleveren van duidelijke rapportage; je kan meedraaien in een systeem van flexibele uren (ook avond- en weekendwerk)
Aanbod : je krijgt de kans een groot project helemaal mee op te bouwen; je krijgt een marktconform salaris, aangevuld met extra legale voordelen na de proefperiode (maaltijdcheques, hospitalisatie- en groepsverzekering)
--------------------------------------------------------------------------------
4 Supervisoren outbound te Hasselt
De job : je coacht en begeleidt een team van agents die instaan voor televerkoop, zowel B-to-B als B-to-C; je motiveert je mensen zodanig dat ze de targets halen
Jij : je hebt ervaring in het aansturen van een groep mensen in (tele)verkoop; je bent stressbestendig en hebt een goed gevoel voor humor; je werkt op weekdagen, maar wel geregeld avondshifts tot 20h
Aanbod : een leuke job in een sterk groeiend bedrijf en in een spectaculaire werkomgeving, zeer goed bereikbaar met openbaar vervoer; een competitief loon, na de proefperiode aangevuld met maaltijdcheques, een groeps- en hospitalisatieverzekering
--------------------------------------------------------------------------------
IT support met kennis Vocalcom
De job : je vervoegt ons IT departement dat instaat voor de werking van zo'n 700 werkposten in ons call center en bij de stafdiensten; je geeft samen met je collega's ondersteuning in de vestiging te Zaventem, met een nadruk op Vocalcom-support
Jij : je hebt een opleiding in IT of gelijkwaardig door ervaring; je hebt niet alleen kennis van telecom, maar bent ook vertrouwd met Vocalcom; daarnaast heb je een grondige kennis van netwerking en van database SQL; je bent een teamspeler en je hebt graag fun in je job
Aanbod : voor deze cruciale job bieden we een competitief salaris, een gsm en een bedrijfswagen en een Vocalcom-training. Daarnaast krijg je na de proefperiode ook nog extra legale voordelen als een groeps- en hospitalisatieverzekering.
--------------------------------------------------------------------------------
17 BEDIENDEN KLANTENDIENST MOBIELE TELEFONIE
De job : Oproepen in verband met mobiele telefonie blijven elke dag voor jou een uitdaging; je geeft concrete antwoorden of zoekt mee naar oplossingen; je kan hiervoor beroep doen op een eigen pc programma; plaats van tewerkstelling is Evere
Jij : Je bent vlot 2talig nl/fr; je ziet de voordelen van werken in een flexibel uurrooster (ons call center is alle dagen open van 8h tot 23h); vlotte pc kennis; je helpt mensen graag verder en bent zeer communicatief ingesteld
Aanbod : een bediendencontract van onbepaalde duur in een jonge omgeving; werken rond een populair product; interne opleidingen; een competitief loon met extra legale voordelen zoals maaltijdcheques en zowel een hospitalisatie- als groepsverzekering.
--------------------------------------------------------------------------------
6 CALL CENTER AGENTS CUSTOMER CARE
De job : je vangt calls op van verschillende projecten van bv. voedingswaren tot liften; plaats van tewerkstelling is Leuven
Jij : je bent vlot in nl/fr en eng; je bent bereid om 1 op de 2 weekends te werken tussen 07h en 22h en de rest van je 38h/week in eenzelfde uurrooster in de week te presteren; je kan met een pc werken; je bent stressbestendig en bent polyvalent
Aanbod : een bediendencontract van onbepaalde duur in een sterk groeiend bedrijf; geregeld extra opleidingen; naast je loon krijg je na de proefperiode ook nog maaltijdcheques, een groeps- en hospitalisatieverzekering.
--------------------------------------------------------------------------------
TRAINER
De job : Je inventariseert de bestaande noden in ons bedrijf, organiseert, plant en geeft opleidingen aan onze medewerkers; je ontwikkelt waar nodig je eigen modules of zorgt de aankoop van bestaande tools; je staat in voor een programma “train de trainer”; je beheert de administratie van alle gegeven opleidingen en doet mee aan monitoring en/of kwaliteitscontrole in ons call center. Je werkt op onze 3 sites.
Jij : Je hebt opleiding voor het onderwijs en/of ervaring in een trainersfunctie binnen een gelijkaardige omgeving. Je bent vlot drietalig nl/fr/eng en kan een complexe materie op verschillende doelgroepen helder en constructief overbrengen. MS Office en vooral Powerpoint hebben geen geheimen meer voor jou
Aanbod : De uitdaging van een nieuwe functie in ons groeiend bedrijf met de optie om een heus trainingsdepartement uit te bouwen. In samenspraak kan je kiezen welke van onze sites je uitvalsbasis zal zijn. Je krijgt een interessante verloning met extra legale voordelen.
--------------------------------------------------------------------------------
SALES OPERATORS – OUTBOUND – VERSCHILLENDE PROJECTEN
De job: je belt vriendelijk, correct en volgens de ontvangen instructies van de klant naar bedrijven of pariculieren met de bedoeling een bepaalde dienst / bepaald product te verkopen.
Plaats van tewerkstelling is Hasselt of Zaventem.
Jij: je bent klantvriendelijk en commercieel ingesteld, je bent vlot in je eigen moedertaal (Frans of Nederlands), je hebt bij voorkeur al enige ervaring in de verkoop, je bent bereid in een flexibel uurrooster te werken, wat betekent dat je zowel af en toe een avond als een weekend werkt.
Aanbod: je krijgt de kans je saleservaring verder te ontplooiien in een sterk groeiend bedrijf, je krijgt geregeld opleidingen, je krijgt een bediendecontract met na je proefperiode ook maaltijdcheques en andere extra legale voordelen.
--------------------------------------------------------------------------------
TECHNISCH HELPDESK MEDEWERKER PT
De job: calls opvangen van gebruikers die technische problemen hebben met hun internetverbinding. De plaats van tewerkstelling is Leuven.
Jij: je bent technisch aangelegd, hebt een grondige kennis van het internet, je bent goed tweetalig, je wil werken tijdens avonduren (17u-21u)
Aanbod: een bediendencontract van onbepaalde duur; een uiterst professionele werkomgeving met geregeld extra opleidingen. Na je proefperiode krijg je extra legale voordelen als maaltijdcheques en groeps- en hospitalisatieverzekering.
--------------------------------------------------------------------------------
TELESALES OPERATOR
De job: je doet verschillende outboundacties (oa prospectie en lead generation) voor een bepaalde klant. Plaats van tewerkstelling is Zaventem.
Jij: je bent tweetalig NL/FR of eentalig NL, je bent klantvriendelijk en commercieel ingesteld, je hebt bij voorkeur feeling met grafische producten, je wil een job tijdens de kantooruren, je hebt al een succesvolle verkoopservaring achter de rug en je bent een mature persoon.
Aanbod: je krijgt een aantrekkelijk loon ifv van je ervaring eventueel aangevuld met een commissie, een bediendencontract van onbepaalde duur; een uiterst professionele werkomgeving met geregeld extra opleidingen. Na je proefperiode krijg je extra legale voordelen als maaltijdcheques en groeps- en hospitalisatieverzekering.
--------------------------------------------------------------------------------
COMMERCIELE INBOUND OPERATOREN MET MOEDERTAAL DUITS
De job: je maakt deel uit van een commerciële dienst voor een technisch bedrijf. Vriendelijke en correcte afhandeling van binnenkomende en uitgaande oproepen volgens de ontvangen instructies van de klant.
Plaats van tewerkstelling is Leuven
Jij: hebt als moedertaal Duits met daarnaast een goede kennis van Portugees, Spaans of Pools, je zoekt een job met vaste kantooruren, je bent klantvriendelijk en commercieel ingesteld.
Aanbod: een bediendencontract van onbepaalde duur; een uiterst professionele werkomgeving met geregeld extra opleidingen. Na je proefperiode krijg je extra legale voordelen als maaltijdcheques en groeps- en hospitalisatieverzekering.
INNENDIENSTMITARBEITER MIT MUTTERSPRACHE DEUTSCH
Die arbeit: Sie machen einen Teil aus von der Verkaufsabwicklung in einem technischen Betrieb. Freundliche und korrekte Abwicklung von hereinkommenden und ausgehenden Telefonaten, je nach empfangenen Instruktionen vom Kunden. Der Arbeitsort ist Leuven.
Sie besitzen: Die Muttersprache Deutsch und nebenbei noch gute Portugiesisch, Spanisch oder Polnischkenntnisse.
Sie suchen eine Stelle mit geregelten Bürozeiten. Kundenfreundlichkeit und Verkaufsorientiert sind keine Fremdwörter für Sie.
Wir bieten: Einen Angestelltenvertrag auf unbefristete Dauer,eine äusserst proffessionelle Arbeitsumgebung, mit regelmässig extra Weiterbildungen. Nach Ihrer Prüfperiode erhalten Sie extra Vorteile, sowie Restaurantgutscheine, als auch Gruppen - und - Zusatzkrankenhausaufenthaltsversicherung |
|
|
| Wildfir3 |
als ge ooit is ne studentenjob (8u/week) hebt voor iemand die Toegepaste Informatica aant studeren is, laat maar weten hé :)
ben nogal aant sukkelen met mijne rug en moet dringend iets anders vinden, want GB rekkenvuller is te zwaar (als ze u elke week den drinkcenter laten doen). |
|
|
| FredNova |
wildfir3, ik vrees dat 20u per week een minimum is voor part-time/jobstudent
als je interesse hebt... mailen he :)
alles is bespreekbaar he |
|
|
| Wildfir3 |
hehe jah, ma da's wa veel ter vervanging van mijn weekendjobken... ne mens moet ook nog tijd hebben om lessen te volgen, te studeren, en met de vriendin tijd door te brengen :/
anyway, ikke is verder zoeken :) |
|
|
| Hydra |
Frednova,
waar hebt ge da lijstje vandaan? |
|
|
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
tranceaddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion > Europe > Europe - Belgium
|