|
|
| pooley |
| quote: | Originally posted by Belgian Bonzai
-Omdat, als een werkmens 38u/week hard werkt voor 40.000Fr per maand, er niet genoeg uren zijn voor hardwerkende kaderleden om 500.000Fr per maand te rechtvaardigen.
|
Rofl gewoon.
Waarom zo'n hoog loon? Studies, bijscholing, werkdruk, experience, minder pensioen want ze hebben langer op school (unif-hogeschool+bijscholing buitenland?) gedaan/gezeten.
Meer aansprakelijk.
Etc etc
Der zijn redenen genoeg waarom mensen nu 10 keer meer verdienen dan een gewone werkman.
Kan ni verder uitwijken, kmoet weg. |
|
|
| Dark Apostle |
SPA-Spirit hoogst waarschijnlijk hoewel de stembureaus opblazen ook aanlokkelijk lijk
Globaal gezien vind ik heel het politieke landschap een pot nat. Maar door eliminatie kom ik op SP.a-Spirit uit, prolly meer Spirit dan SP.a ma toch.
- Groen! is in theorie mijn voorkeur, maar in praktijk komt ze totaal niet overeen met wat ze in theorie beweert
- CD&V-NVA: ik ben geen Vlaming, maar European. België wordt al niet serieus genomen, laat staan een onafhankelijk Vlaanderen. Ik ben ook niet Christelijk en ook niet conservatief
- VLD-Vivant: Doen wat rechts, doen wat links, maar zijn weinig liberaal, maw even grote klucht als Groen! Vivant past zeer goed bij VLD evenant die partij ook al over het hele politiek spectrum is geweest.
- VB: Ten eerste ben ik totaal niet rechts, ten tweede bestaat te partij uit 3 politiekers en voor de rest domme propaganda spuiers (bvb: Anke Vermeersch), ten derde betwijfel ik of die partij wel in staat is om te regeren, ten vierde hangen ze onterecht de underdog uit want de kopstukken van de partij zijn nog steeds geen armoezaaiers dus zo hard zullen ze ook niet afzien.
- SP.a-Spirit: Stief is een hypocriete sukkel, de alles-moet-gratis-politiek trekt op nix.
- Abu zijn partij: wel tja, kerel kan al met de Pfaffs op stap met zijn eeuwig geschreeuw om aandacht.
- PVDA: de communisten....ye right!
DUS waarom in godsnaam SP.a: Freya is een van de weinig politiekers die om aan te zien is, ze hebben realistisere groen standpunten dan Groen! en ik ben ook wel wat socialistisch ingesteld. |
|
|
| Bertn |
| quote: | Originally posted by Dark Apostle
DUS waarom in godsnaam SP.a: Freya is een van de weinig politiekers die om aan te zien is, ze hebben realistisere groen standpunten dan Groen! en ik ben ook wel wat socialistisch ingesteld. |
freya??? ach komaan, das gewoon een marionet die voor 99% door papa bestuurd wordt... |
|
|
| pooley |
idd, pop...
En gewoon de SPA, komaan zeg.
Hassels boerke, alles gratis, den bleiter, nu Tobback (alhoewel hij vroeger een goede politicus was) ... |
|
|
| Dark Apostle |
| quote: | Originally posted by pooley
idd, pop...
En gewoon de SPA, komaan zeg.
Hassels boerke, alles gratis, den bleiter, nu Tobback (alhoewel hij vroeger een goede politicus was) ... |
Zoals ik al zei vind ik Stief vrij fake, maar wat wil je het is een vet betaalde politieker.
| quote: | Originally posted by Bertn
freya??? ach komaan, das gewoon een marionet die voor 99% door papa bestuurd wordt... |
Ja hallo, denk je nu echt dat ik op een partij stem voor een of ander persoon...tenzij die persoon mij pokke veel geld cash uitbetaald :D
Ik zou echt liever al die zeikertjes op hun gezicht zien gaan, terug minder ministers en zorgen dat men in politiek niet meer zo goed betaald wordt, maar zonder een revolutie zie ik dat niet echt gebeuren. |
|
|
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
tranceaddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion > Europe > Europe - Belgium
|