|
|
| CygnusX |
In de 'Stel uzelf voor'-thread las ik dat ik niet de enige filmliefhebber hier ben en daarom leek het me geen slecht idee om een filmthread te maken.
Ik zal beginnen met een film die ik recent gezien heb en jullie als tip geef.
True Romance (1993)
De titel klinkt misschien niet veelbelovend als je niet voor romantische films bent, maar deze film is toch wel een specialleke. Hij is geschreven door Quentin Tarantino (mijn favoriete regisseur), dat zegt al genoeg als je hem kent (Pulp Fiction, Reservoir Dogs, ...). De cast is ook de meest uitgebreide die ik ooit gezien heb : Christian Slater, Patricia Arquette, Dennis Hopper, Val Kilmer, Brad Pitt (geweldige rol!), Samuel L. Jackson, ... om er maar enkelen op te noemen. Wat kan je verwachten? Zalige dialogen, humor, actie en romantiek. Op het einde zit er een heel leuke verrassing, maar daar verklap ik verder niets over. De film krijgt een 8.5/10 van mij en staat in mijn top 20. IMDB score : 7.6/10.
[imdb link] |
|
|
| tor8024 |
| ik raad iedereen aan om es "one eight seven" te huren, ook met samuel jackson.. harde drama met een not so happy end.. je zit aan je stoel gekluisterd, geloof me! |
|
|
| Gladius |
beste recente da ik heb gezien is 'i am sam'(7.2 imbd) of 'the pianist'(8.2! imdb), beide wel zeer ontroerend, maar ik hou wel van zo'n films.
btw, tis al lang gelede dak noges ne goeie komedie heb gezien. enige suggesties?
-Glad |
|
|
| CygnusX |
| quote: | Originally posted by Gladius
beste recente da ik heb gezien is 'i am sam'(7.2 imbd) of 'the pianist'(8.2! imdb), beide wel zeer ontroerend, maar ik hou wel van zo'n films.
btw, tis al lang gelede dak noges ne goeie komedie heb gezien. enige suggesties?
-Glad |
The Pianist vond ik ook goed ja, geeft de oorlog echt realistisch weer, ook heel ontroerend die film.
I am Sam is mij nog al eens aangeraden, eens kijken dan :) |
|
|
| Ashelon |
The Pianist is een zalige film.
Nog een paar andere goeie: Blade Runner, The Usual Suspects, The Shawshank Redemption (een van mijn all time favs), A Clockwork Orange, As Good as It Gets, Fear and Loathing in Las Vegas, Delicatessen, Dr Strangelove, Leon, Memento, Taxi en The Boondock Saints. Om er maar een paar te noemen. :D |
|
|
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
tranceaddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion > Europe > Europe - Belgium
|