|
|
| Phortastic |
| quote: | Originally posted by Jasperovitsj
Ik vond die scene met die 88 samurais dus echt geweldig hé! :)
Maar veel mensen vonden die idd niet goed, misschien omdat ze die niet echt in het juiste perspectief kunnen plaatsen? Allé, Tarantino heeft toch duidelijk gemaakt dat het geen realistische film is, maar eerder een ode aan de oosterse vecht- en kung-fu films uit de jaren 60 en 70. En daarin kwamen zo'n scenes massaal voor, toch logish dat Tarantino die daarin steekt? En oké, ze was erover, maar zo erover dat het grappig werd, en dat kan ik en zeerste appreciëren! :)
Trouwens, die scene in het gevecht in die bovenkamer wanneer de elektriciteit uitvalt en ze alleen vechten tegen die blauwe achtergrond ==> :eyes:
En dan die muziek erbij, ah, I really loved the movies!! |
Idd.
Mensen die Kill Bill nix vonden hebben duidelijk nog nooit ne Tarantino film gezien (Pulp Fiction, Reservoir Dogs, Jacky Brown).
Das allemaal "overdreven" maar dat is juist het goede ervan.
Tarantino is ne artiest. Ook die ander 3 genoemde films zijn stuk voor stuk meesterwerken. Enkel Jackie Brown is misschien IETS minder. |
|
|
| Eagle` |
The Ladykillers
what to say, gister na bbq op school nog effe filmpje meegepikt voor fuse. Wat een waste of money was dat zeg. Slechtste film die ik in jaren gezien heb, dit was echt niet de rentree van Tom Hanks. De dialogen van hanks fileren, je gedurende 90 minuten i guess, in varkens lapjes qua saaiheid. Plot was heel voorspelbaar.
Twee films van dit kaliber na elkaar en ze mogen me bijzetten en me uitstrooien op de plaatselijke strooiweide :rolleyes: |
|
|
| pooley |
Kill Bill is geen ode aan de japanse / hong-kong kungfu movies....
Kheb der al genoeg van gezien, en die rulen ja, maar Kill Bil, flutfilm. Slechte van zijn films, de rest waren echt top |
|
|
| Jasperovitsj |
| quote: | Originally posted by pooley
Kill Bill is geen ode aan de japanse / hong-kong kungfu movies....
|
Hehe, toch wel vreemd dat Quentin Tarantino dit dan wel in elk interview verkondigt...:) |
|
|
| pooley |
| Inderdaad, volk trekken is het ja |
|
|
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
tranceaddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion > Europe > Europe - Belgium
|