|
|
| arj1o1 |
| quote: | Originally posted by jploveparade
balabalabalabla
Voor pop muziek is het een groot probleem geworden: niemand koopt meer een album tegenwoordig... |
komt door de grote hoeveelheid rotzooi dat uit wordt gebracht |
|
|
| basd |
Meestal alleen livesets / radioshows, soms een losse track om te luisteren, en als ik die goed vind koop ik de plaat ook wel..
En zo heel af en toe een CDtje.. |
|
|
| raoel |
Ik download zowel livesets als losse nummers.
Die luister ik willekeurig op mijn PC, toch wel lekker om wat muziek te hebben tijdens het huiswerk of het niks doen achter de PC.
Maar nummers branden op CD doe ik nog zelden.
Het zijn vooral de livesets die ik brand.
sinds ik aan het DJ-en ben ben ik meer losse nummers gaan downloaden omdat ik wil weten hoe ze klinken voordat ik um koop in de platenwinkel.
Ik zoek die nummers vaak in de tracklists van livesets op.
Veelal zijn deze nummers nog niet uit, maar zo weet je al wel hoe dat ze kinken. Het zijn dus ook veel rips die ik download.
Op online platenshops kun je de platen ook steeds beter beluisteren, maar dan moeten ze wel eerst uitkomen natuurlijk :D
| quote: |
ik merk dat er best wel wat controverse is hier over MP3's
|
Merk ik eigenlijk niks van. |
|
|
| Ding Chavez |
Bij mij ook voornamelijk livesets. Maar zoals eieregooie al zei, losse nummers zijn soms verrekte handig om plaatjes te spotten ;)
GreetZ, DC |
|
|
| TranceFool |
| Ik download juist vooral losse tracks. Livesets eigenlijk alleen op aanraden en als de tracklist me aanspreekt. Zonder mp3 was ik waarschijnlijk zelf nooit begonnen met draaien. Wat jploveparade zegt denkik ook....de dancescene heeft het vooral nodig van vinyl en die is met de komst van mp3 alleen maar toegenomen. Belangrijkste is gewoon dat je de artiest blijft steunen :) |
|
|
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
tranceaddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion > Europe > Europe - Holland
|