tranceaddict Forums (www.tranceaddict.com/forums)
- Europe - Belgium
-- Wielerseizoen 2012
Pages (2): [1] 2 »
Wielerseizoen 2012
Het voorjaar blijft men favoriet :-)
Wielerprono?
Hmmmm, wordt deze nog gebruikt?
www.wielerprono.be: Team BeTA code: 2d7c7d767d74c1
btw Gilbert is te duur 
Nog rendabel genoeg denk ik, zeker omdat er andere toppers relatief goedkoop zijn.
Ik verwacht weer een ferm voorjaar in ieder geval, hopelijk met dezelfde Belgische dominantie als vorig jaar 
ja, laten we hopen
ik ga voor de ouwe zakken en niet voor de dure jonkies :-)
En de eerste echte koers van het seizoen levert meteen topspektakel op 
Mooie koers, indrukwekkende Vanmarcke. Ik vraag me af of die naar deze dag gepiekt heeft, of dat hij nog in stijgende lijn kan gaan de komende weken (wie weet tot Roubaix?). Groot talent in ieder geval.
Hij bleef wat op de vlakte wat betreft die piek, dus ik denk dat we dit voorjaar zeker nog niet het laatste van hem gezien hebben. En hij laat vandaag wel zien dat hij een héle grote kan worden.
Moet goed gerief zijn, hetgeen Marc Coucke aan zijn renners geeft.
De Ronde gaat geweldig worden 
| quote: |
| Originally posted by Jasperovitsj De Ronde gaat geweldig worden |
En dan deze er nog bij, wat een magistraal voorjaar!
Nu Gilbert nog eindelijk zijn topvorm te pakken krijgen vanaf volgende week, en dan wordt het weer het voorjaar van de Belgen
En wat gaat dat dan geven op het WK, een Boonen met deze vorm moet dat ook aankunnen...
Je weet dat ik geen liefhebber ben, maar ik heb het vandaag toch toevallig gezien en ik was onder de indruk 
Tvoorjaar zit er in feite al in grote mate weer op
Misschien kan Gilbert nog iets in LBL? Ik denk van wel..
| quote: |
| Originally posted by Config Tvoorjaar zit er in feite al in grote mate weer op Misschien kan Gilbert nog iets in LBL? Ik denk van wel.. |
Bwah, hij zit er beter voor dan hij heeft laten blijken, daar ben ik zeker van. De Amstel zal misschien net wat te vroeg komen, maar in Luik zie ik hem zeker meedoen voor de overwinning.
De meesten vergeten blijkbaar ook wel dat voor Gilbert de echte doelen allemaal in het najaar liggen (OS, WK), alle reserves die nog in de tank zitten na het lange wielerseizoen zullen dan welkom zijn. Gilbert heeft de voorbije weken wat gezondheidsproblemen gekend en kwam telkens uit tegen renners die wel specifiek gepiekt hadden naar die koersen.
wat is dat hier met die rare replies op deze pagina eigenlijk? Roubaix is al gereden hoor..
| quote: |
| Originally posted by Config wat is dat hier met die rare replies op deze pagina eigenlijk? Roubaix is al gereden hoor.. |
Allemaal weg 
Ik zal het in de gaten houden...
wat een goeie mod hebben we hier.. en ondertussen met de gratis TML-tickets weglopen 
Graag twee weken vakantie?
Powertrip!!! 
2 weken vakantie, graag! Enkel en alleen als ze bovenop die magere 20 verlofdagen komen.
Giro start vandaag 
| quote: |
| Originally posted by Config 2 weken vakantie, graag! Enkel en alleen als ze bovenop die magere 20 verlofdagen komen. |
Powered by: vBulletin
Copyright © 2000-2012, Jelsoft Enterprises Ltd.